Loading...
Головна2021-05-04T13:59:56+00:00
+38(096)098-57-57

Карпати — місце мальовничих пейзажів

Улюблене місце відпочинку багатьох жителів країни і зарубіжжя. Карпатські гори — хранителі вікових таємниць і легенд. Ліси Карпат — неповторний клімат. Саме в одному із чудесних куточків Карпат і перебуває селище Орявчик, де на березі гірської ріки, на невеликому схилі, між двох гір, стоїть готель «Георгій». Навесні оточений свіжістю трав і квітів, влітку на схилах гір ростуть суниця, брусниця, ожина, гриби, восени пейзаж офарблюється яскравими фарбами пожовклого листя, а взимку потопає в снігу.

 
 
 
 
 

В нашому готелі кращі умови для відпочинку професіоналів і любителів лиж

Зануритися в красу природи, насолодитися тишею, одержати задоволення від колориту української кухні, помилуватися стародавньою дзвіницею 18-го століття, пройти загубленими тропами лісу, покататися на велосипеді гірськими дорогами, спуститися на лижах схилом гори Плай, а ввечері провести час із родиною і друзями за келихом гарного вина, помилуватися чудовим видом з тераси або ж побалувати себе лазнею на дровах — усе це й багато чого іншого зробить Ваш відпочинок в готелі «Георгій» незабутнім, затишним і комфортним.

Детальніше

Детальніше про номер Люкс

Детальніше про готель

Детальніше про ресторан

Одна з найпопулярніших і корисних процедур під час відпочинку в Карпатах – відвідування лазні. Лазня на дровах – це розслабляючий відпочинок, крім того, вона має дивовижні лікувальні властивості. Це очищення і оновлення організму, повний релакс. Саме такий відпочинок наш готель «Георгій» пропонує своїм гостям.
У лазні ви знайдете головні убори і відмінні віники для того щоб попаритися. Перед тим, як відправитися в парилку або після виходу з неї пропонуємо випити ароматний трав’яний чай.
Пар і віник – кращий засіб, щоб підбадьоритися. Так вважають прихильники лазні на дровах. І справді, в лазні можна відновити сили, позбавитися від зайвої ваги і очиститися від шлаків. У лазні прекрасно розігріваються суглоби і м’язи: після прогулянок або катання на лижах ви отримаєте справжнє задоволення.

Хочеш дізнатися скільки зараз снігу в Карпатах? Дивись web-камери

НОВИНИ

+38(096)098-57-57

ЗАБРОНЮВАТИ НОМЕР ЛЮКС ІЗ БАЛКОНОМ


*Мінімальний термін проживання: 29.12.2021 - 08.01.2022 - 3 ночі.

*При додатковому розміщенні дітей старше 12 років, вони вважаються дорослими і стягується повна оплата.