Лижникам2019-02-06T14:41:21+00:00

Готель «Георгій» запрошує любителів гірських лиж

Гірські лижі – це спорт і чудовий активний відпочинок. Кожний, хто відчув швидкість і адреналін, летячи засніженим схилом, мріє повернутися в зимові гори.

Для сучасних лижників важливою частиною такого відпочинку є гарна інфраструктура курортів і можливість із комфортом провести вільний час. У нашому готелі є все необхідне для відмінного відпочинку лижників. Ми обладнали спеціальну кімнату для зберігання лиж, де ви також зможете висушити черевики і рукавиці. Для черевиків встановлена спеціальна сушарка, куди подається нагріте і знезаражене ультрафіолетом повітря. Таким чином, досягається антибактеріальний ефект. Біля кожного номера є обігрівальні шафи для верхнього одягу. Навіть якщо він промоклий від талого снігу, до наступного ранку буде повністю сухим. Ви можете не турбуватися про збереження інвентарю та одягу: все знаходиться під охороною, в готелі встановлені камери відеоспостереження.

Після насиченого спортивного дня особливо приємно побувати в лазні. Справжня лазня на дровах в готелі «Георгій» – це те, що потрібно для відпочинку і розслаблення. Наш ресторан порадує гостей смачними різноманітними блюдами та напоями.

На гірськолижних курортах ви зможете взяти лижі напрокат і позайматись з інструктором. У п’яти кілометрах від готелю розташовані підйомники центру «Звенів», також недалеко знаходиться гірськолижний комплекс «Плай». Популярний зимовий курорт «Славське» знаходиться в 30 км від нашого готелю. Для наших гостей ми організуємо трансфер. Куди ж краще відправитися починаючим лижникам або спортсменам зі стажем?

Гірськолижний курорт «Плай»

Це комплекс для спорту і розваг. На його території знаходяться кілька підйомників, довжина самого протяжного – 1200 м. Тут є «сині» траси для початківців, «червоні» і «чорні» для досвідчених лижників. Схили обробляються професійними ратраками, а снігові пушки допомагають у випадку, якщо природного снігу недостатньо.

На курорті є можливість відпочити і перекусити в затишних кафе.

Інструктори навчать мистецтву катання на гірських лижах і дорослих, і маленьких туристів.


Гірськолижний курорт «Захар Беркут»

Відноситься до «сімейства» лижних центрів, що знаходяться поруч із селищем Славське, розташований у селі Волосянка. До послуг гостей тут крісельний і три бугельних підйомника, а також мультиліфт для початківців і дітей, причому діти до п’яти років користуються послугами курорту безкоштовно. Крісельний підйомник комплексу вважається самим довгим в Україні – 2710 м, він може перевезти до 320 людей за годину.

В цілому на «Захарі Беркуті» діє 9 кілометрів трас різних рівнів складності. На всіх станціях підйомника працюють кафе.


Гірськолижний курорт «Славське»

Цей великий і дуже популярний в Україні курорт щорічно вабить тисячі лижників своєю розвинутою інфраструктурою та безліччю денних і нічних розваг.
На трасах у Славському функціонують більш 20 бугельних і два крісельні підйомники. За годину більше 7 тисяч гірськолижників можуть піднятися на бажані траси, деякі з яких європейського значення. На трасі спорткомплексу «Динамо» проводяться міжнародні змагання із зимових видів спорту. Гора Політехнік популярна серед починаючих лижників, оскільки її схили широкі і пологі. На горі Погар, яка знаходиться в самому центрі Славського, часто збираються сноубордисти. Увечері траси тут добре освітлені.
Захоплююче катання гарантують шанувальники гори Тростян: звідси можна спуститися практично в будь-яку сторону. Біля підніжжя гори знаходиться пологий схил для початківців, який жартома називають «Великою долиною чайників».
Чудовий сервіс і швидкісний підйомник чекають туристів на горі Варшавка. Тут буде цікаво бажаючим підкорити цілину.


Гірські лижі в «Звенів»

Комплекс «Звенів» працює в селі Орявчик, де і знаходиться готель «Георгій». Тут діють чотири траси довжиною від 400 м до 1400 м. Є також дві траси для тих, хто тільки вчиться гірськолижній майстерності. Піднятися до місця спуска можна на трьох бугельних підйомниках. Центр сподобається починаючим і сноубордистам, оскільки черги на підйомник тут – рідкість, а схили відрізняються доглянутістю.

Також у комплексі працюють дуже досвідчені інструктори.


Гірськолижний курорт «Динамо-Тростян»

Цей комплекс – одне з найбільш шанованих серед лижників місць. Тут проходять тренування збірної України. Гора Тростян, висота якої 1232 метрів, – це початок всіх трас курорту. З Тростяна можна спуститися по 11 трасах, причому відповідну для себе зможе знайти і досвідчений спортсмен, і початківці лижники. Самі круті схили – у верхній частині гори, а загальна протяжність трас – 22 км.
На курорті є і додаткові розваги: ​​катання на снігоходах і квадроциклах. Екстремали зможуть покататися на лижах з використанням парашута. Щоб піднятися на вершину Тростяна, можна скористатися канатно-крісельної дорогою або одним з бугельних підйомників.

+38 (098) 532-56-90

ЗАБРОНЮВАТИ НОМЕР ЛЮКС ІЗ БАЛКОНОМ


*При додатковому розміщенні дітей старше 12 років, вони вважаються дорослими і стягується повна оплата.